Největší bolševik České republiky se svojí politručkou navštívili neoficiálně Austrálii.

Návštěva Petra Pavla v Austrálii nebyla tak úplně bez mráčku na vyjasněné mainstreamové obloze, jak by se mohlo na první pohled z oficiálních sdělení zdát. Článek z krajanského místního tisku vykresluje pohled uprchlíka před socialismem, když na návštěvu přijede bolševik v aktuální roli prezidenta. Aby bylo jasno. Vzpomeňte si, až při volbách někdo oznámí, že odtud dostala pětikolka spoustu korespondenčních hlasů.

Největší bolševik České republiky navštívil Austrálii.

Prezidentský pár vyrazil za velkou louži na neoficiální návštěvu vládním speciálem za peníze daňových poplatníků České republiky. V australských médiích ani zmíňka. Soudruh Petr Pavel strávil několik dní po boku s manželkou Evou v Austrálii. Jako první zamířili do československého Country Clubu, kde je přivítala komunita českých krajanů chlebem a solí.

Dvojice na sobě nenechala dát najevo únavu po několikahodinovém letu, a užívala si atmosféru. Někteří krajané plakali radostí, že mohou přivítat prezidenta bolševika s jeho politručkou, hlavně přívrženec totality a vedoucí klubu soudruh prezident Karel Kimla, a soudružka Mariana Naumoskiová. Slovenka, která poprvé v životě spatřila slavného českého soudruha, o kterém sáhodlouze hovořila na YouTube, a která při tom prodělala úplný orgasmus.

Je tedy vidět, jak hluboko klesli ti krajané, kteří utíkali před totalitou, na kterou celou tu dobu tady v Austrálii nadávali, a nyní vítají člověka, který tehdejší dobu vehementně podporoval a dal by za socialismus a komunismus svůj život.

Ono to ale nebylo s tou krajanskou komunitou tak, jak píší česká média. Klub byl pro československou veřejnost úplně uzavřen, a do budovy klubu se dostali jen ti vyvolení a později narození, aby nevznikl nějaký problém, nedej Bože nějaká demonstrace proti bolševickému páru. Nesmělo se fotit a ani nijak s bolševikem bez povolení komunikovat. Jeho pohůnci ho hlídali každým coulem. Před vstupem do prostoru klubu byl každý kontrolován, a kdo nevlastnil tzv. pozvánku, byl vyhoštěn.

Tak tedy ne krajané, ale vyvolení se mohli tohoto pláčervoucího setkání zúčastnit. Soudruh po několikaminutovém projevu, kde připomněl nutnost korespondenční volby, se napchal gulášem z klokana, prý tradiční australské jídlo, jelikož je tady klokanů dost, a odjel z klubu na další štaci. Se slzami v očích mu představenstvo klubu mávalo šátky a plakalo, dokud soudruh a jeho pacholkové nezmizeli mezi domy. O jeho návštěvě se jim bude nadosmrti zdát.

Kdyby bylo vedení Československého Country Clubu charakterní a vlastenecké, tak nikdy a v žádném případě nedopustí, aby takováto osoba s totalitní minulostí klub navštívila. Bohužel i tady v Austrálii jsou převlékači kabátů.

Petr Pavel v Austrálii a jak to vidí domorodci.

Související:

Jak se vyrábí prezident? Je to marketingový, mediální a lobbystický produkt.

Na Národní třídě v Praze 17.11.1989 brutálně zbil studenta Petra Pavla agent Pávek.